Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek az amerikai süti...

Mit tegyek az amerikai süti tetejére?

Figyelt kérdés
Sütöttem Csokidarabkás amerikai sütit, ilyet: [link] de elég száraz lett, ezért valami kéne a tetejére ötletek?

2012. jún. 28. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Hagyd állni, majd megpuhul, de ha még sem, akkor csokimáz?
2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit tudnál a tetejére tenni, hogy puhuljon, de szerintem zacskózd el egy kicsit langyosan, úgy biztos puhul egy kicsit, vagy egyétek tejcsivel! Vagy esetleg el is postázhatod mert én nagyon szeretem a nagyon ropogós kajákat! :)
2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy méz is van benne, akkor mindenképpen hagyd állni.
2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennek ilyennek kell lennie, frissen elég száraz, kemény, de nem sok idő kell hozzá, és meg fog puhulni. De ezt a legtöbb receptben le is szokták írni.
2012. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a válaszokat :))
2012. jún. 28. 15:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is zacskóba téve meg fog puhulni. Ilyenkor érdemes 1-2, vagy több nappal előbb megsütni ezt sütit.

De van esetleg még egy ötletem:vannak azok a műa. dobozos sütésálló lekvárok, de most nem a sütésállóság a lényeg, hanem ha jól kikevered a lekvárt, akkorkenhető, és jó sűrű lesz. Na már most:ezt a sűrű lekvárt a sütit felfordítva a süti aljára kened, monduk nem teljesen a széléig, aztán olvasztol fel bevonócsokoládét, és ezt a lekváros süti alját megmártod csokiban úgy, hogy a lekvárt takarja csoki teljesen. Hagyd megkötni a csokit, és szerintem másnapra puhulni fog, mindamellet, hogy plusz ízt kapott a kekszed. A csokiba ne sok olajat tegyél, hogy sűrű maradhasson, és később se olvadjon könnyen (meleg van). Még annyit tehetsz, hogy amikor a süti alját becsokizod, akkor még mondjuk, belemártod darált dióba, vagy mogyoróba, vagy egyszerűen csak kókuszreszelékbe. Szerintem így is tuti lenne. Jó étvágyat hozzá!

2012. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jól hangzik, neki is fogok :D
2012. jún. 28. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó:és sikerült megcsinálni? jó lett?
2012. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen, csak lefolyt a lekvár,mert megolvadt a csoki :D de finom lett nagyon
2012. jún. 29. 22:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök neki. Hűvösebb időben talán nem olvadt volna meg, de az íze a lényeg.
2012. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!