Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sárga dinnye vagy görög...

Sárga dinnye vagy görög dinnye melyiket szereted jobban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretném, de évek óta olyan szarokat fogunk ki, hogy kár a hűtőt terhelni velük...:(

Álmom egy szelet hideg édes görög, vagy egy illatos sárga.

A zöldbélű ananászdinnye különösen a kedvencem, de már évek úta, mintha uborkát vennénk.

2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Görög dinnye. A sárgadinnyével majd a sárgadinnye fagyival is volt kiskoromban egy rossz emlékem, ezért nem szeretem. De görögből bármennyi jöhet, főleg ilyen nagy melegbe, lehűtve.
2012. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

a sárga dinnyét utálom.Mindig hányok tőle: D

a görögöt viszont imádom

2012. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A sárgát utálom, el nem tudom képzelni miért, pedig a levest és a fagyit szeretem belőle, de azoknak más íze van. Bár a levest is csak étteremben szeretem, itthon megkeseredik valamiért. A görögöt viszont imádom, nagyjából másfél hónapja minden áldott nap eszünk és eddig rosszat nem fogtunk ki, nem láttam még idén kásás dinnyét és mézédesek, még a héj közelében is.
2012. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Görög dinnyét nagyon szeretem. Sárgát nem annyira.
2012. júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!