Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök ebben a forróságban...

Mit főztök ebben a forróságban? Valami könnyű étel kellene!

Figyelt kérdés
Teljesen kifogytam az ötletekből! Az a gond hogy a férjem húst hússal enne,a zöldség a nyúlnak való. Megeszi főzelék formájában,de salátákat sosem eszik.:( Ebben a melegben a zsíros,laktató ételtől hányingerem van. Olyan kellene ami jó a páromnak is és a kislányunknak is(2,5éves).

2012. júl. 4. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a tökfőzelék savanykásan, jó sok kaporral a biztos befutó. Lehet hozzá egy jó kis könnyü - nem zsiros husból való fasirt. Paradicsomos káposzta, zölborsó sok petrezselyemmel- akár leves, akár főzelék. Zöldbab szintén.
2012. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csirkés spagettit csináltam. Maradék sült csirkét kockáztam fel a szószhoz, így az sem veszett kárba.

Az olaszos kaják nekem általában bejönnek ilyen melegben :)

2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hideg uborkaleves, csípős kolbászos lecsó.
2012. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Rendelj pizzát, hamburgert, gyrost vagy tortillát :)
2012. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj kedves utolsó nem rosszindulatból írom,de elképzelem ahogy egy tányér uborkalevest a férjem elé teszek!

Szerintem azt hinné beteg vagyok,és csak lesne!:))) De biztos nagyon finom,bár még sosem készítettem.

2012. júl. 4. 13:39
 6/15 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam rendelni. Meg akkor rendelhetnék vagy 20hamburgert. A párom 12órát melózik,és még ott vagyok én a gyerekkel!
2012. júl. 4. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Én most ettem egy gyrost, de jön látogatóba a húgom, szóval főzök lecsót és azt esszük majd.
2012. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Már bocsáss meg, de 20 hamburger??? Egyet alig bírok megenni. Gondolom a párod meg eszik valamit egész nap, nem csak este.
2012. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is lecsóhoz vásároltam. Várok még a főzéssel, nagyon meleg van.

Készítek még hideg alma-kompótot savanyú almából.

Lehet, hogy a héten még lesz egy kis resztelt máj csirkéből.

Hétvégén (vasárnap) tervezek rizseshúst kovászos ubival.

Volt a héten zöldbab leves, csirke pörkölt, tojásos nokedli.

2012. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nappal alig eszik,sajnos nincs rá ideje.:((( Nem azon a helyen dolgozik ahol van fél óra ebédszünet,és váltás sincs. Zsebből eszik a zsemlét.

Merjél szólni,örülj hogy van munkád!

De ez már nem a kérdéshez tartozik,így szeretném ha nem feszegetnénk!!!!!

2012. júl. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!