Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brokkoliból mit szoktatok...

Brokkoliból mit szoktatok csinálni? (ami nem leves. )

Figyelt kérdés

Olyan recepteket várok amiket pl. párolni kel...


Előre is köszi


2009. júl. 12. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rakott brokkoli.Nagyon fini,és nem nehéz megcsinálni.
2009. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hupsz,a párolás részt nem olvastam,elsiklottam felette.Hát akkor vegyes párolt zöldség brokkolival.
2009. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen olyan ötleteket várok amit párolni kell:)

Ez jó ötlet, köszi

2009. júl. 12. 19:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma csináltam brokkolit. Vízben, vegetával megfőztem a brokkolit. majd kivajazott tepsibe beleöntöttem. Rá sok tejföl, kicsit be a sütőbe míg el nem kezd rotyogni, majd mehet rá a reszelt sajt , és kész is. Ha valaki húsevő, lehet beletenni sült húst is, ha csípősen szereti valaki akkor bors vagy chili.
2009. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és addig sütöd míg kicsit barna nem lesz a teteje.
2009. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Brokkolis öntet: a brokkolit meg kell párolni, utána én botmixerrel pépesítem, aztán tejföllel összekeverem. A tejfölt bármivel be lehet ízesíteni, én ételízesítővel és fokhagymával szoktam.
2009. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19:42es vok. tejszínes brokkoli spagettivel? kis hagymát felvágsz, megsózod, megpárolod, rádobod a főtt6mikróban felmelegített brokkolit, sózod borsozod ha kell még, majd ráöntesz egy kis tejszínt és hagyod rotyogni még. önthetsz bele kis fehérbort is. ha nem lesz elég sűrű a mártás, akkor egy kiskanálnyi (púpos) keményítőt keverj el hidegvízben, és öntsd a szószhoz, és forrald fel keverés közben. Majd főzz spagettit, és tedd a tetejére a brokkolis szószt. Esetleg reszelj rá sajtot, szórj rá parmezánt.
2009. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Megfozom a brokkolit, egy serpenyoben pici olajon zsemlemorzsat piritok, beleforgatom a fott brokkolit, es kesz. Tejfollel talalom. Ez egy nagyon gyors, egyszeru, finom, laktato kaja, es meg egeszseges is. :)
2009. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csirkés brokkolit is szoktam csinálni, nagyon egyszerű. Hagymát megdinsztelek, hozzáadom a csirkemell csíkokat, együtt párolom tovább, hozzá a brokkoli rózsákat kisebb fejeket,együtt átforgatom, majd hozzáadok borsot vegetát és nagyon pici vizet. Lefedem és puhára párolom. Holnap pedig brokkolis tésztát csinálok. Megfőzom a fodros kocka tésztát sós vízben, kicsit megfőzöm a brokkoli rózsákat, majd összekeverem őket. Tepsit kikenem, bele egy réteget, megszórom reszelt sajttal, majd a tetejére megint brokkolis tészta, rá tejföl és reszelt sajt. Jól átsűtöm amig a sajt szép piros lesz.
2009. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A rétegeket izlés szerint sóval és vegetával is meg lehet szórni.
2009. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!