Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Füstölt csirkecombot sütök...

Füstölt csirkecombot sütök sütőben. A pároltkáposztát hogy készítsem el hozzá?

Figyelt kérdés
Külön lábosban a tűzhelyen, vagy raghatom a tepsibe a hús mellé?

2012. júl. 20. 08:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a párolt káposztát és a gázon csinálom, lábasban. leszelem a káposztát (legyalulom) kissé besózom, hogy valamennyire essen össze. lábasban zsíron megdinsztelek egy közepes fej, apróra vágott hagymát. kicsavarom a sózott káposztát, és ráteszem a hagymára, egy kis köményt is teszek rá, valamint egy csipetnyi pirospaprikát, hogy egy kis színe is legyen.egy csöpp vizet alá, hogy oda ne kapjon és fedő alatt párolom. gyakran kevergetem, majd ha megpulult ecettel, cukorral ízesítem.

lilakáposztát is szoktam, persze abba nem kell pirospaprika, de 1-2 alma belereszelve nagyon jó ízt ad neki.

érdekes, amit írsz, hogy füstölt csikecomb...:) de finom lehet pláne káposztával. én egy kis krumplit tennék mellé a tepsibe pluszban.

2012. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!