Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami tippetek arra,...

Van valami tippetek arra, hogy miből csináljak fekete vagy sötét kontúrt tortára?

Figyelt kérdés
Glazúrra gondoltam alapnak, ami a mézeskalácshoz is kell, de azt nem tudom hogy változtatja meg a színezés és nem lenne jó, ha nem szilárdulna meg. És még azt sem nagyon tudom mivel színezzem.
2012. júl. 24. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen, én is azt ajánlottam, hozzátéve, hogy szerezzen valakitől egyet szemet, illetve kapszulát. mert megvenni a patikában már ez is iszonyúan drága, csaknem 1700 ft. annyit nem ér egy színezés, szerintem.
2012. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy nem tudom kitől tudnék szerezni. Meg nem rontaná el a glazúrt? Megszilárdulna ugyanúgy?
2012. júl. 24. 20:54
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát bizony, nem olcsó.Az olcsóbbik tabletta is van vagy 1000 ft, de vigasz az hogy tényleg nagyon sokáig elég annak aki színezni használja, aki pedig nem használja rendszeresen annak is jól jöhet ha van a házi patikájában, sosem tudni...:D

Természetesen használhatod bátran, meg fog szilárdulni.

2012. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Akkor lehet az lesz, hogy megpróbálok szerezni, ha nem sikerül, akkor marad az étcsoki. Köszönöm! :)
2012. júl. 25. 09:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet rendelni neten fekete ételfestéket folyadékot is meg port is.

Akkor van cukrászkellékes boltok ott is lehet venni.

Akkor jó ötlet még a széntabletta is.

Vagy pl a tintahal tintája. :)

2012. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!