Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 2dl olajat mennyi margarinnal...

2dl olajat mennyi margarinnal helyettesítsek?

Figyelt kérdés
ezt a muffin receptet akarom megcsinálni: [link] olaj helyett margarint tennék bele és szerintem az 1 tojás kevés így én kettőt gondoltam. Szerintetek úgy jó lesz?

2012. júl. 25. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
nehogy 2 deci olajat beletegyél, mert tocsogós lesz. margarint is, ha megolvasztasz kb 20 dekányit, mert csak 70 %os a margarin. a két tojás simán mehet bele.
2012. júl. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi! végül megcsináltam úgy ahogy van nem változtattam a recepten. nutellát azt nem tettem bele. 24 db lett. Nagyon finom és omlós a tészta! egyáltalán nem tocsog :) nem is gondoltam volna h ilyen jó lesz! kértem telefonos segítséget és azt az infot kaptam h nyugodtan mehet bele a 2 dl olaj, mert az annyi mint 20 dkg margarin és az olajtól könnyebb lesz a tészta nem szárad ki. Egyébként csináltam már úgy pl. lekváros crossiant h abba is 2 dl olaj kellett, viszont az kelt tészta. De így muffinban is nagyon jó. Szóval nagyon fini lett. le is fotoztam: [link]
2012. júl. 25. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg szép örülök neki. biztos finom is.

nálunk az helyzet, ha a párom a muffinpapíron meglátja az olajat, nem is kéri. és a 2 deci nálam átütött. de lehet, hogy a papír nem volt jó:)

2012. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem volt rajta olaj! :) teljesen átsült és olyan lett mint egy normál muffin tészta. nagyon omlós és puha lett. tényleg nagyon finom. a belsejében meg a kicsit folyósak a csokidarabok :) páromnak nagyon ízlett, azt mondta ez az eddigi legjobb muffin amit csináltam :) de gondolom rámával is ilyen lenne, és a recept azt írja hogy fel kell olvasztani szóval folyós állagú lesz és ránézésre az is zsíros :)
2012. júl. 25. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:
ja amikor lehúzom róla egy papírt kicsit marad rajta tészta, de nekem mindig lejön vele egy kicsi.
2012. júl. 25. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!