Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Helyettesíthetem a sima vajat...

Helyettesíthetem a sima vajat margarinnal a kókuszgolyóban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs bajod a margarin ízével a sütikben, akkor igen.
2011. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
legalább Rámát vegyél, az tejes margarin.a sok hozzávaló mellett nem érezni ki az ízét.
2011. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sajna (ha hülyén hangzik ha nem)nem engedhetem meg magamnak a rámát így nem ez van itthon.Nem éppen rajongok a margarin ízért de akkor ez van.


Köszi

2011. dec. 27. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor viszont azt mondom, hogy csináld vaj nélkül valami mással. Mi például nem szoktunk bele vajat tenni. Jó bele a baracklekvár v. a meggybefőtt leve is.

Itt egy példa:

[link]

2011. dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tettem még bele vajat,sem lekvárt,csak tejjel szoktam összegyúrni-kipróbálhatod így is.
2011. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most margarinnal csináltuk mi is, nem lett rossz. :)
2011. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig rámával csinálom a kókuszgolyót, sose tűnt fel, hogy nem lenne jó. Pedig egyébként nem eszem meg sem a vajat, sem a margarint, de szerintem a kókuszgolyóban a keksz, a rum/rumaroma meg a kakaó íze elnyomja...

Más margarinnal még nem csináltam, de szerintem nem lehet rosszabb. Inkább rosszabb minőségű margarinnal, mint meggylével, vagy lekvárral, mert akkor az már nem az igazi kókuszgolyó, legalábbis nekem...

2011. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan lesz, tapasztalat.
2011. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!