Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megegyem? Lehet...

Szerintetek megegyem? Lehet megromlott.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van tegnapelőttről fasírt masszám! (Szóval tegnapelőtt bekavartam a húst a hozzávalókkal, de mivel frissen szeretem, nem sütöttem ki) Ma maradt még 6 db, de nyersen belekóstoltam, és kicsit savanykás! Az lehet a hagymától, vagy romlott a hús? Most éppen süledeznek, de nagyon jó illata van! Mi tévő legyek?

2012. júl. 27. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
inkább a tejtől...
2012. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hűtőben volt eddig ugye? Ha igen, én simán megenném ha kisülve nincs semmi furi íze.

A fasírozottba kell tej??? Mi sosem rakunk...

2012. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor a zsömlét mibe áztatod?
2012. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Süledezés után kóstold meg,ha nincs furi mellék íze akkor ehető.Ha bármit érzel akkor inkább kuka,nem ér annyit az egész,hogy gyomorrontást kapjál!
2012. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor a zsömlét mibe áztatod?

-----------------------------------------------

Vízbe is lehet!

2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jól süsd át, de szerintem nem lesz semmi bajod tőle. Nyersen ne meg. :)
2012. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki tejjel ;)
2012. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Éppen eszem. Hát nem érzek semmi rossz ízt. Amúgy én is vízbe áztatom a zsömlét, szóval a tej savanysága nem jöhet szóba. De kicsit inkább oda is kozmáltam, hogy égjenek ki a bacikák! Köszönöm a válaszokat, remélem életben maradok! :)
2012. júl. 27. 13:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha savanyú a hús, akkor az már kezd romlani. Ilyenkor már ki szoktam dobni, biztos meg lehet enni, de bennem van, hogy savanyú.
2012. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Darált húst nem szabad több napig tárolni, mert nagyon könnyen megromlik még hűtőben is!

Hentesboltokban is kifejezetten tilos előre darálni, csak frissendarálva lehet eladni.

Az a hús valószínűleg már romlófélben volt, ha szerencséd van és jó alaposan átsütötted talán nem lesz bajod.

2012. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!