Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet szilvábol legegysze...

Hogy lehet szilvábol legegyszerüen lekvárt fözni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 27. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Fazékba sütőbe, előtte egy deci ecettel körbe az edényt, fedő nem kel rá. Ezt így már én próbáltam nagyon jó lett. Recept nem tudom van e neten róla, mivel még nekem szeptbe lesz szilvám.
2012. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anyukám is így főzi, ahogy előttem írták. A receptet a neten találta, de azt ne kérdezd, hogy hol... Biztos fent van sok helyen.
2012. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szilvát daráld meg. Tedd bele az ecettel kiöblített tepsibe,és tedd a sütőbe. Alacsony fokozaton hagyd rotyogni. Amikor már kezd sűrűsödni,akkor tedd bele a cukrot és főzd tovább míg elég sűrű lesz.. Időnként nem árt megkeverni. Csak rendes cukrot keverj bele,ne befőző cukrot. Az tele van zselatinnal.

Más lekvárt is készíthetsz ugyanígy.

2012. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a recepteket ki fogom probálni
2012. aug. 3. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!