Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök hétvégén? Adjatok...

Mit főztök hétvégén? Adjatok ötletet légyszi!

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Húsleves (lábából és mellecsontjából), székelykáposzta, brassói sült krumplival, holnap ugyanez csak még palacsintát is csinálok.
2009. júl. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ma zöldborsófőzelék fasírttal és tócsbival, holnsp karfiol leves, töltött csirkecomb krumplipürével és paradicsomsalátával, puding!
2009. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem is tudnék választani kihez mennék ebédre! :)

2009. júl. 18. 11:20
 14/16 anonim válasza:
57%

Én főztem mivel anyum dolgozik.

Én 2 combot(nagy) töltöttem meg,és sütöttem meg.Citrom karikákat tettem mellé,és nagyooon pikáns íze lett :)

Mellé rizs.

Várom hogy haza érjen anyum :)

16/L

És készítettem mellé neki desszertet is.Kehelybe.

2009. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló,gratulálok,anyukád örülni fog biztosan!:)

-Húsleves

-Gyümölcsleves

-Borsóleves

-Rántott húsok/sajt/cukkini/karfiol krumplipürével/hagymás törtkrumplival/petrezselymes krumplival


Ja,most láttam meg,hogy mi mit főzünk az a kérdés,hát pontosan nem tudjuk még,valami frissensült lesz valószínűleg.:)De remélem ötletet tudtam adni.

14/L

2009. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Zölségleves, sült pipi, petrezselymes krumpli, rántott karfiol.Most készülök még sertéstokányt késziteni, de lehet hogy kolbásszal és szalonnával töltött sült husi is lesz.
2009. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!