Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a különbség a gyorsrizs és...

Mi a különbség a gyorsrizs és a sima rizs között?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyorsrizs állítólag előfőzött. de én simából is tudok 20-25 perc alatt normálist főzni.
2012. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a gyorsrizs drágább. Amúgy meg nagy kamu az egész. Legalábbis van akivel meg tudják etetni, hogy gyorsabban fől meg. A sima zacskós rizs is megfől 10-15 perc alatt másfélszeres vízben.
2012. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az íze. A tasakos rizset jobban szereti az egész család. Nem az idõ miatt, mert ennek is kell a fél óra, ha durván számoljuk. Egész egyszerüen mert könnyebb elõkészíteni. Csak bele kell dobni a forrásban lévõ vízbe és annyi. Lehet, hogy ciki, de így 30 körül két gyerekkel a nyakamon és egy férjel, de borzasztó rizst tudok fõzni.

Tehát ez az rizs kezdõ háziasszonynak is kiváló!

2012. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A rizst nyugodtan főzheted úgy mint a tésztát. Nagy mennyiségű forró sós vízben. Gyors, egyszerű módszer, kb 10-12 perc főzés. Kóstolni kell, ha jó leszűrni,leöblíteni. A gyorsrizs módszere is ez tulajdonképpen.
2012. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem jó a sima rízs is . igazából majdnem ugyanakkorra lesz kész úgyhon nem is tudom hogy miért gyors....
2012. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!