Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A HÁZI ketchup tényleg ketchup...

A HÁZI ketchup tényleg ketchupszerű lesz?

Figyelt kérdés
Nem ajvárhoz, vagy befőzött paradicsomszószhoz hasonlít inkább?

2012. aug. 19. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Állagra azokhoz hasonlít, de szabályozható főzéskor a sűrűsége. viszont a fűszerezése más, így mégsem hasonlít rájuk.
2012. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csináltál már? A padlizsánt leszámítva majdnem ugyanaz a receptje, mint az ajvárnak, és nem pont azt szeretnék csinálni.
2012. aug. 19. 17:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod, sokat ért. :D
2012. aug. 19. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Sorry:)
2012. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és amúgy csináltam már, de abban nem volt padlizsán...

nagyon finom lett, a családnak is ízlett.

de a mai "paradicsomi " árak mellett nem éri meg otthon ügyködni vele, a kényelmi termékek finomak, sok közül ki lehet választani a megfelelőt.

2012. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már csináltam, elég régen van vagy 10 éve is már....Jó sokáig főztem, de nagyon nehezen akart olyan állagú és színű lenni mint a bolti ketchup, tettem bele vagy 2 doboz sűrített pari...úgy elfogadható lett.A fűszerezés amit írtak az nagyon finom, de köszönő viszonyban sincs a ketchuppal, inkább egy grillszószra emlékeztetett.Nem tudom a pontos receptet, de kellett bele hagyma fokhagyma és a különböző fűszerek mellett emlékszem kellett bele kurkuma és fahéj is(ezt megjegyeztem mert ettől volt olyan különleges íze)
2012. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csináltam már. Finomabb,mint a bolti. Nincs benne annyi adalékanyag és tartósítószer,mint a boltiban. De a bolti is,ahány márka,annyi féle.
2012. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!