Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mihez tudnék felhasználni...

Mihez tudnék felhasználni nagyon édes és nagyon puha cseresznyebefőttet?

Figyelt kérdés
Eddig édesítő tablettával raktam el és mindig finom, ropogós lett. Most, hogy van egy kislányom, arra gondoltam, cukrot használok, mert 3 éves kor alatt nem javasolják az édesítőszert. Kibontottam egy befőttet és nagyon édes, ráadásul nagyon-nagyon puha is. Mihez tudnám felhasználni? Van kb. 25 üveggel.

2012. aug. 27. 15:08
 1/9 anonim válasza:
Rakott almának vagy más néven máglya rakásnak isteni. Ha nem ismered szólj leírom a receptet és azt kislányod is imádni fogja.
2012. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha leírnád. A kipróbált recepteket jobban szeretem.Biztos találnék recepteket, de mind mást írna, én meg nem tudnám melyiket válasszam.
2012. aug. 27. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

bögrés cseresznye: [link]

Nagyon finom! Az én lányom imádja

Vagy még csinálhatsz belőle házi krémtúrót is .

2012. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam. Házi krémtúró :) Mi kell bele? Túró, meg egy kis joghurt, vagy tejszín? Találtam olyat is, ami vaníliás puding + túró.
2012. aug. 27. 16:37
 5/9 anonim válasza:
100%
egy jóó házi cseresznyepudingot tudnék ajánlani amit bármihez fel tudsz később használni! Nálunk mindig nagy sikert arat:'DD
2012. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A krémtúrót jól mondtad lehet csinálni főzős és nem főzős pudinggal is.

De lehet csinálni joghurttal, tejszínnel, tejföllel kinek mi ízlik jobban, és akkor utána értelemszerűen belekevered a gyümölcsöt, sőt rakhatsz bele háztartási kekszet is.

2012. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

turmixitalt is készíthetsz belőle, tejjel vagy natúr joghurttal.

vagy gyümölcslevest, egy kis fahéjjal, citrommal,tejes, vagy tejszínes habarással.

2012. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vaniliás rizspuding, sok sok cseresznyebefőttel.
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rizskoch cseresznyemártással.
2012. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!