Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Konzerv lecsóbol hogyan vagy mit?

Konzerv lecsóbol hogyan vagy mit?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljak belőle rizses lecsót vagy mi az amit még lehet csinálni belőle és nem kell hozzá hús.
2012. szept. 3. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Főzöl egy adag rizst, attól függ hányan eszitek. A konzervlecsót, tedd egy kis zsiradékon dinsztelt hagymára,

tegyél bele egy kis pirospaprikát. semmit nem kell vele csinálni, csak jól átmelegíteni.

ha akarod összekevered a rizzsel , ha nem akkor a tányéron egymás mellett tálalod.

2012. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Tojásos lecsónak is jó, de mindenképpen ted hagymás alapra, mert a konzervlecsó csk par. sűrítmény és paprika.

ha jól átforrósodott, akkor mehet nek rá a tojások.izlésed szerint hagyd lágyabbra, vagy sütöd keményebbre a tojással.

2012. szept. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Házi lecsó és hagyma is van benne :D Akkor csak melegítsem át?
2012. szept. 3. 09:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha házi akkor igen:)mert az elvileg készen van:)
2012. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

ja úgy igen, de konzervet írtál, így én arra koncentráltam és válaszoltam:)

más a konzerv, és más a házi eltett lecsó, illetve bármi más:)

2012. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D Akkor megvan hogy mi lesz az ebéd :D
2012. szept. 3. 09:50
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Vagy rizs, az a legkiadósabb, de ha száraztésztát főzöl, és azzal kavarod össze, esetleg egy kicsit bedugod utána a sütőbe, szerintem úgy is jó.


Más:

nyers krumplit szeletelj vékonyra mint az uborka, kavard össze ezzel a lecsóval, só, bors rá, egy teflon lábas aljára egy picike olaj vagy zsír, + tejföllel is kikened, beleöntöd ezt az összekevert lecsós krumplit, a tetejére is tejfölt. Födő alatt összerotyogtatod. Megvárod, míg a nyers krumpli megpárolódott ebben a tejfölös, lecsós finomságban!


Ha ugyanezt zománcos tepsiben, sütőben, alufóliával beborítva és a legvégén egy kis reszelt sajtot pirítasz rá, ismét másfajta kajád van!

2012. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

7-es vagyok!

Amikor még nincs nagyon "sokadika", olyankor ebbe a krumplis-tejfölös variációba szoktam egy kis karikára szelt virslit is belecsempészni! :))))

2012. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fúúúú. Köszönöm. Majd ezt is kipróbálom mert nagyon jól hangzik :D Mindenki kapta a zöld pacsit :D
2012. szept. 3. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!