Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Alacsony kalóriatartalmú...

Alacsony kalóriatartalmú kaját szeretnék összedobni ma ebédre! Almapudingra gondoltam elsősorban mivel valami édességre vágyom, mit készitsek mellé?

Figyelt kérdés
Semmi ötletem sincs, arra gondoltam,hogy akkor ez mehetne desszertre, de valamit inkább mellé csinálnék és nem 3.diknak. Ötleteket megköszönném!

#étel #kalória #almapuding
2012. szept. 6. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Húsleves zöldségekkel, tészta nélkül.

Sült csirkemell vagy hal zöldségekkel.

Utána lehet almapuding. Bár én inkább villával összetörnék barackot, öntenék rá natúr joghurtot, kevernék bele mézet (ha megnyugtat téged, akkor édesítőt) és fahéjat. Összetörnék 1-2 zabkekszet, rámerném a joghurtot és beraknám 1-2 órára a hűtőbe, míg elázik a keksz.

2012. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Süss natúr csirkemellet, és amellé almaszószt készíts, ne pudingot. esetleg a szószba keverhetsz egy kanállal sűrítés céljából.
2012. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!