Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Leirnätok nekem egy finom...

Leirnätok nekem egy finom krumplispogi receptet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 10:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Megfőzöm a pucolt krumplit és összetöröm.Megvárom amíg kihűl ,majd adok hozzá 1 kanál zsírt,és sőt aztán lisztet amennyit felvesz és összegyúrom.Majd ki szagatom pogi szaggatóval a tetejét tojással megkennem és be a sütőbe.Párom nagyon szereti mondjuk én kicsit lágyabbra hagyom mert így a kedvence:) 27/N
2012. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Olajban is megsüthetem igy ?? vagy inkäbb csak sütöbe
2012. szept. 7. 10:31
 3/18 anonim ***** válasza:
Én az apró krumplit héjában főzöm, majd összetöröm. Amikor teljesen kihűlt sót, borsot, zúzott fokhagymát tojást, lisztet gyúrok hozzá. Zsírban sütöm ki a gáz felső lángján, lábasban.
2012. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Leirnätok nekem az aränyokat hogy miböl mennyit? meg soha nem keszitettem pogit azert kellene. Köszönöm
2012. szept. 7. 10:42
 5/18 anonim ***** válasza:
Én nemigazán tudnám neked leírni, mert egyrészt sohasem méricskéltem, másrészt hiába írom, ha az egyik krumpli vizesebb mint a másik, vagy egyik tojás nagyobb, kisebb, vagy éppen még liszt-és liszt között is van különbség. Ezeket általában ráérzésre gyúrjuk, amikor már nem ragad a kezünkhöz, ahogyan gyúrjuk, nem ragad az egész a nyújtófára, amikor nyújtjuk. Gyakorlod és rá fogsz érezni.
2012. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én ezt fogom ma elkésziteni lebbencs leves mellé [link]
2012. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kérdező ird meg hogy hogy ikerült,én is kiváncsi leszek az enyém milyen lesz(előző vagyok):)
2012. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1 vagyok enyémet sütőben kell sütni.
2012. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
újból 1 vagyok. a link amit küldött valamelyik válaszol azt felénk krumplis pacsának hívják az olajban kell a gázon...az valami isteni finom:)én azt imádom:)
2012. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megirom nektek hogy sikerült ez az elsö pogim remelem nem kell kidobnom ugy ahogy van. Köszönöm a välaszokat
2012. szept. 7. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!