Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek gulyásleves után,...

Mit főzzek gulyásleves után, ami nem túrós tészta, nem túrógombóc, nem palacsinta és előző délután elkészíthető, és nincs benne tojás?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 14:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket.a rizskochra azt hittem én is,hogy találok végre tojás nélkülit.a rántott dolgok is tojásosak,azok is kilőve.a mákos allergia miatt nem lehet.a bukta,meg ezek jók lennének,csak az is aznaposan lenne finom.főleg a tojás nélküliek.
2012. szept. 10. 15:20
 12/24 anonim ***** válasza:

jaj de figyelmetlen voltam,persze kell bele..

csak egyszer csináltam tojás nélkül de igen az inkább rakott tejberizs volt:)

bocsi.

2012. szept. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Resztelt dara.

olajon a darát szép anyanybarnára pirítjuk, a vége felé cukorral együtt. felöntjük vízzel és sűrűre főzzük.

hagyjuk kihűlni, addig jó kemyén lesz. ebből lehet galuskákat szaggatni kanállal,amit fahéjas porcukorral, cukros tejföllel vagy folyós finom lekvárral tálalunk.

Mikróban melegíthető is, de hidegen is nagyon finom.

2012. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Csinálj egy adag rakott kelkáposztát, ha kell a családnak a leves után, tudnak enni belőle, ha pedig csak pár falat megy el belőle, akkor marad a rákövetkező napra.

Amíg a gulyáslevesed megfő, a sütőben ez is kész!

2012. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor marad a tökfőzelék natúr-szelettel. Akármit is készítel, egy tartalmas leves után úgyis csak beledúrnak, de ha nem készítel semmit, akkor viszont szóvá teszi a család.
2012. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Esetleg egy könnyű kis tejfölös krumplifőzelék, mini fasírtokkal :)
2012. szept. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Van egy tojás nélküli sós-sajtos rúd receptem, ami pogácsának is kiszaggatható. porhanyós, nagyon sokáig eláll, így másnap is vígan fogyasztható, pláne egy gulyás mellé.

ha érdekel, szívesen leírom.

2012. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

krumplistészta uborkával

dióstészta, grízes-lekváros tészta, káposztástészta, tejfölös-cukros, kakaós tészta

sajtos-tejfölös tészta, sonkás-sajtos

nudli lekvárral

tejberizs gyümölccsökkel, piritott gríz meggyszósszal, puding kekszekkel, tejbegríz kakaóporral

hókifli

2012. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tojás van akármelyik tésztát nézed, a sülteket és a száraztésztát egyaránt.

A pudingban is van tojás.

Alig-alig van olyan kaja, amiben tojás nincs.

Zöldségfélék, gyümölcsök, húsételek, (ha valóban úgy vannak elkészítve)

2012. szept. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Rengeteg tojásnélküli száraztészta kapható, szóval ez nem lehet akadály. A neten tucatszám találhatók tojás nálküli sütireceptek, így, ha valaki sütni akar az sem akadály.

Más előző nap elkészítve valóban csak valami főzelékféle lehetne némi ,valamilyen hússal, de pl az én családom ezeket

nem kívánná gulyás után.

Nálunk is mindig tészta a második, bár szerencsére nincs ételallergiás a családban, esetleg nem mindig vág egybe a kívánságlista:)

2012. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!