Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csirkemellből mit? Rántottat...

Csirkemellből mit? Rántottat nem akarok, itthon van tojás liszt, krumpi. Tésztay zsemlemorzsa, foghazyma, hagyma, cukkiji, paradicsom

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ebből pl tudnál csinálni egy isteni finom tepsis rakott kaját. főzdd meg a krumplit, karikákra vágva, ha megfőtt szűrdd le, és tedd tepsibe, egy sor krumpli, egy sor csikokra vágott husika, egy sor cukkini, amit előtte kicsit megdinszteltél gázon ( mert ha nyersen teszed bele, akkor vizesebb lesz...) egy sor karikára vágott hagyma, fokhagyma, tetején paradicsom. Kár hogy nincs tejfől vagy sajt. Ha lenne tejföl, akkor azzal kéne a fokhagymát összekeverni.
2012. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pedig ugyanez tésztával :)
2012. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A csirkemellet vágd csíkokra, egy kis zsiradékon süssed elő. főzz közben krumplit héjában. ha megfőtt, vágd karikára.

zsírozott tepsibe rakj egy sor krumlit , rá az elűsütött csirkemellet, rá egy sor karikára vágott hagymát, arra egy sor karikára vágott paradicsomot, cukkiniszeletekkel felváltva. erre tegyél megint egy sor krumplit. persze fűszerezd közben sóval, borssal, majorannával, fokhagymával, amit szeretsz.

ezt is süssed egy darabig, kb fél órát. közben kevers sűrű palacsintatésztát és öntsd le vele. ezzel süssed a tészta megpirulásásig. tartalmas, laktató tepsis kajád lesz.de a pal. tésztát el is hagyhatod, akkor is finom lesz.

2012. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tegnap csináltam:

a csíkokra vágott csirkemellét lisztbe forgatva hirtelen bő forró zsírban kisütöttem.

Szálára vágott vöröshagymából, karikára szelt z-paprikából, és néhány lédús kockára vágott paradicsomból csináltam egy kis lecsó-alapot, amikor már a paradicsom levet engedett, beleraktam a megsült husit, összerotyogtattam sóval, borssal, egyéb sülthűs fűszerrel. Főtt rizst adtam mellé. Bő, kiadós, szeretem kaja-csoportba tartozik nálam.

2012. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!