Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertés lapockából mit lehetne...

Sertés lapockából mit lehetne készíteni, ami nem pörkölt?

Figyelt kérdés

Szeletelve szeretném felhasználni.


Köszönöm!



2012. szept. 15. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeletelve nem tudom, és lapockát szoktam daráltan venni mindenféle töltött zöldséghez.
2012. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Rántva, gombásan, lecsósan, darálva stb.

Sok receptet találhatsz a keresőben is.

2012. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csináld bakonyian:) Én is azt fogom készíteni holnap,csak csirkéből de te husidból is finom lesz!
2012. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. szept. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kiklopfolod, besózod, lisztbemártva hirtelen kisütöd.

Készítel egy adat lecsó-alapot,(hagyma, zöldpaprika, paradicsom összefőzve), erre rárakod a husikat és összeforralod.

Ha nem akarsz lecsó-alapot, akkor készíthetsz neki fokhagymás tejfölös mártást, vagy éppen sajtmártást, és abba rakod bele az előre sült husikat. Főtt rizst, hasonlót készíthetsz hozzá.


Ha kiklopfoltad, besóztad, borsoztod, az egyik oldalát vastagon kend meg mustárral, egyik végébe tégy bele egy db. csirkemájat (előtte a vérét forró vízben hirtelen főzd ki). A kiklopfolt husi másik végét hajtsd rá, panírozd ki, és süsd meg, mint a rántott husit.

2012. szept. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tokányféléket, amit dúsíthatsz gombával, zöldborsóval, csemege uborkával, szalonnával pl hentestokány... stb. ezekbe nem teszünk pirospaprikát, így nem pörkölt.

Brassóinak is kitűnő, mert gyorsan puhul, és szépen pirul, nem szárad olyan könnyen ki, mint pl a karaj.

2012. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Végül ez lett, az idő szűke miatt is:

[link]

Mert hogy találtam szuper recepteket, csak éppen 4-6 óra sütési időm már nem volt, meg túl sok zöldségem sem otthon... :o)

2012. szept. 17. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:

A brassói nekem is volt eszembe, de kifejezetten szeletben készült kaját kértél, hát ilyeneket írtam.

Egészségedre!!!!

2012. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj már meg kérlek!

Sajnos a lányom tejfehérje allergiás, így sem a sajt, sem a tejszín nem játszik. A lecsót meg rajtam kívül senki nem szereti a családban...

Kizárásos alapon választottam azt a receptet.

De köszönöm hogy írtál!

2012. szept. 17. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!