Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok ajánlani valami egyszer...

Tudtok ajánlani valami egyszerű torta receptet?

Figyelt kérdés

A párom a fejébe vette hogy ő fog sütni születésnapomra tortát, mert egyszer mondtam neki hogy nekem az lenne a legszebb ajandek ha ő sütné nekem :)

Szóval férfi készíti majd, aki még soha nem csinált tortát, csak sütit , azt is csak egyszer :-D

Nem tudna állni a torta 2 napot (se egyet) a hűtőben, mert mindig dolgozik, csak a születésem napján szabadnapos és ugy tudom hogy akkor készülne a torta, de anyuval intézkedik…

Linzer aljura gondoltam, dr várom az ötleteket :)


2012. szept. 24. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire lelkes, hagyd, bízd rá ;)


De a legegyszerűbb az a piskóta, bármilyen krémmel megtöltve.


De egy túrótorta sem túl bonyolult.

2012. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

suzerintem is hagyd rá, majd keresnek valami receptet, ne próbáld irányítani.

nekem is sütött a férjem (egyszer):) lábasban, mert még tortaformánk sem volt egy olyan finom csokitortát, hogy csak bámultam. szakácskönyvből csinálta teljesen egyedül, otthon sem voltam. olyan csikomáz volt a tetején, hogy én sem tudnék különbet.

Te dolgod csak annyi, hogy várd a meglepit és örülj nagyon.

nagyon boldog szülinapot:)

2012. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy veszem észre, hogy ebbe semmi beleszólásom nem lesz, de nem is bánom! Úgyis mindig én sütök az egész családnak tortákat, sütiket, most csak falatozok majd :)
2012. szept. 27. 19:30
 4/4 A kérdező kommentje:
És köszönöm a köszöntést :-)
2012. szept. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!