Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik eredeti házi négercsók...

Létezik eredeti házi négercsók recept? Vagy csak "iparilag" lehet előállítani!?

Figyelt kérdés

Régen imádtam a négercsókot, de amiket ma lehet venni, szörnyűek!!! Nézelődtem recept után, de egyik sem az igazi habos négercsók, egyiknek sincs köze hozzá. :-(

Aki tud ilyet, írjon!


2009. aug. 4. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Receptet nem tudok,de az Aldiban nagyon finomat kapni.Nem olyan gumiszerű a töltelék,mint ami nálunk régen volt.
2009. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%

Szia!

Ezt találtam:

[link]

2009. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A link nem az,amire te gondolsz.Én egyszer elkészítettem,de nagyon macerás.

Vettem ostyalapokat,pogácsaszaggatóval kiszúrtam kerekre,már amelyik nem tört darabokra.

Tojásfehérjét cukorral gőz fölött keményre felvertem.Vizes kézzel gombócokar formáltam belőle az ostyákra.Egy rácsra rakosgattam őket,és olvasztott bevonócsokival leöntöttem.Hasonlót kaptam,mint amit régen itthon lehetett kapni.

2009. aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kipróbálom mindkettőt, a küldött link alattit is (nem hangzik rosszul, bár nem igazi négercsók), és a fehérjés-kézzel ragacsolós változatot is. Egy próbát megér! Majd elmondom, milyen volt, ha érdekel vkit!

üdv

2009. aug. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!