Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem lesz nagyon elrontva a...

Salx Narval kérdése:

Nem lesz nagyon elrontva a pogácsa, ha kifelejtettem a tésztából a tojást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha még nem késő és még nem sütöted ki akkor az összegyúrt tésztába gyúrd bele a tojást.

Ha már késő akkor sajnos más lesz az állaga és az íze is..

2012. okt. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp kel.:D Azt mondod, mehet bele és rendben lesz? Köszi.
2012. okt. 2. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen gyorsan dagtaszd bele. Ahoz ,hogy rendesen tovább keljen mert megszakitotad a folyamatot . Amikor össze gyurtad : Tegyél meleg vízet 1 edénybe és erre tedd tálastól a tésztádat..
2012. okt. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm a jó tanácsot.
2012. okt. 2. 09:59
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem kellett volna már beleraknod.

én pogácsákba sose rakok tojást. az más, ha sütőporost csinálsz, abba kell, de kelt tésztába nem feltétlenül.


szerintem nem is nagyon lehet azt már normálisan belegyúrni.

2012. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg megdolgoztam a gyúrással, de végül is jó lett és meg is kelt rendesen. Az én receptjeim mindenhol írják, ezért aggodalmaskodtam, lehet, hogy feleslegesen, nem tudom. Tészták dolgában (is) elég járatlan vagyok még.:D Neked is köszönöm, hogy írtál, legközelebb, ha kifelejtem, majd kipróbálom így is.:D
2012. okt. 3. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!