Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fitnesz vacsit készítettem,...

Fitnesz vacsit készítettem, tejfölös kenyér (teljes kiőrlésű) reszelt karalábé a tetejére. vélemény? és ötlet hasonló elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem bírnám lereszelni a karalábét, hamarabb befalnám simán nyersen :D

Amúgy valóban elég fitnesz. Véleményem nincs, mert még nem kóstoltam, így nem is minősítem.

Hasonló... Hát nem tudom, nekem eléggé "fitnesz vacsi"-k a könnyebb saláták, csak úgy magukban. Imádom ezeket, bár nem azért, mert fitnesz.

2012. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó páros, fogyóban én is szoktam ilyeneket enni.

próbáld ki a nyers reszelt céklát is. isteni finom, és nagyon egészséges. és a nyers répa is.a zöldségekre

fűszerekkel is próbálkozhatsz, amit szeretsz, fehérbors,őrölt kömény kis reszelt gyömbér, friss bazsalokimlevél nagyon fel tudja dobni a fitnesz kajákat.

2012. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja é még a finom édes nyers sütőtök reszelve is nagyon jó fitnesz szendvics tetejére.
2012. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!