Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vettem két nagy pulyka alsócom...

Vettem két nagy pulyka alsócombot fagyasztva, az a kérdésem hogy mit csináljak belőle és hogyan. Van valakinek valamilyen jó kis recept ötlete?

Figyelt kérdés

2012. okt. 7. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tepsiben szoktam megsütni, egyszerű módon:só, bors, egy kis olaj és víz alá.Fólia alatt puhára párolni, és fólia nélkül szép pirosra sütni.Ezután jön a fortély:hideg fűszervajat kockázok rá ami szépen ráolvad sőt szinte beleolvad.Isteni finom. :)

A fűszervaj:puha vajat sóval zúzott fokhagymával, apróra vágott petrezselyemmel , kevés citromlével kikavarni és folpackba kidermeszteni.

2012. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, azt nem írtam, hogy a tepsiből kivéve kell a vajat rátenni, és azzal már nem kell sütni.
2012. okt. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. sűtőbe hány fokon? fokozaton -mert nekem 6ig vannak a számok... és kb. mennyi ideig?
2012. okt. 7. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:

kb 180 fokon, az gázsütőnél nem tudom hanyadik fokozat, de ha 6 beosztása van akkor a 4. vagy 5. lehet.

Fólia alatt több mint egy óra kell neki aztán fólia nélkül addig amíg meg nem pirul.

2012. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2012. okt. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!