Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy csináljak sütőtökkrémleve...

Hogy csináljak sütőtökkrémlevest botmixer és turmixgép nélkül?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy sajnos el kellet költöznöm a bátyámhoz és szeretném meglepni valami fincsi vacsival öt és a kisfiát(késői ebéd):$:) de se botmixerük nincs sem turmix gépük:S a sütőtököt meg már fel raktam főni utána keresgéltem össze vissza és rá jöttem hogy nincs nekik egyik sem.... hogy lehetett ilyen (felesége a tesomnak te jó ég)...valami ötlet?? vagy dobjam ki a tököt mivel krumpli törövel elég gázul nézne ki:S:(
2012. okt. 11. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérj a szomszédtól kölcsön.

Villával összetörve nem lesz az igazi.

2012. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ahj én is gondoltam már rá de egy panelban lakik a tesom és a mellette lévő két szomszédban nagyon öreg idős nénik laknak ráadásul senkit nem ismerek az egész lépcsőházban nem hogy még a szomszédban őket is még soha nem láttam csak hallottam mikor orditoznak:))) hát nem tudom mit csináljak nézek neten valamit amibe fel lehet használni a tököt azért köszi a tanácsot...
2012. okt. 11. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Sztem meg az íz a lényeg nem az h hogy néz ki. Törd össze villával amennyire csak tudod és ennyi.

Ez meg: "hogy lehetett ilyen (felesége a tesomnak te jó ég)"

Ez most miért is az ő hibája?? Lehet h ő nem szokott ilyeneket csinálni és nem kell neki. Am meg örülj h befogadtak

2012. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te mit képzelsz magadról hogy csak igy névtelenül ok nélkül engem ki oktatsz??? nem hiszem hogy képen vagy a körülményekhez képest nem mint ha érdekelne a véleményed de ... elárulom ,hogy a feleség elhagyta a 3éves kisfiát és a férjét mivel ő még szeretne élni és családanyaként nehéz az éjszakai kimaradozásokat össze egyeztetni hát ezért utaztam több mint 120km-t hogy segítsem őket a tesomat és a kisfiát csak hogy képen légy és tisztázzuk ki kit fogad be na helló
2012. okt. 11. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Jó akkor tanulj meg egyértelmúen fogalmazni. Mert így úgy jön le h a turmixgép miatt szidod (ami továbbra is hülyeség).
2012. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na mind1 felejtsük el bocsi hogy így le támadtalak de kicsit mérges lettem nem szeretném a családi ügyeimet itt ki teregetni ezért fogalmaztam így de ki próbálom hát ha kézi mixerrel az az amit a sütiknél használnak jó lesz max szinesebb lesz a fal:$
2012. okt. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!