Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Maradék héjában főtt krumplibó...

Maradék héjában főtt krumpliból milyen meleg kaját készíthetnék?

Figyelt kérdés
Elég sok megmaradt, nem szeretném kidobni, viszont hidegen nem szeretem.

2012. okt. 15. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

reszeld le, keverd össze liszttel, tojással, egy kis zsírral, tejföllel , borsozd sózd, tegyél bele petrezselymet. gyúrható legyen. nyújtsd ki, vágd fel kis téglalapkra, amiből formázz kroketteket.

bepanírozva, kisütve bármlyen szószos hús mellé nagyon finom.

fagyasztható is, ha nem most akarod.

2012. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ugyaezt panír nélkül, kis gombócikat formázva, forró zsiradékban is ki lehet sütni. finom kis krumplifánkok lesznek.

önmagában kecsappal, majonézzel is finom.

2012. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

zsírozott tepsibe raksz egy sor krumplit. sózod, borsozod. rá vágsz valami maradék felvágottat, húst, szalonnát, kolbászt... akármit. egy sor karikával vágott hagymát is teríts rá. krumplival zárd. keverj palacsintatésztát és öntsd le vele. ha van reszelt sajt, mehet a tetejére.

pirosra sülve isteni tepsis krumplid lesz.

2012. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötletek.:-)
2012. okt. 15. 11:18
 5/9 A kérdező kommentje:
annyi, hogy sajnos húsfélém nincs.
2012. okt. 15. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Tejszínes rakott krumpli.

Veszel hozzá 1 pár kolbászt, vagy 1 csomag virslit.

2012. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tartasz egy vega napot:) ha valami más zöldséged van a tepsis krumplit azzal is csinálhatod.

a lényeg, hogy használd el valamiképpen , mert kidobni vétek a főtt krumplit.

pl félbevágod, az alján egy kis szeletet is levágsz, hogy ne billegjen. a közepét is kivájod. csinálsz valami hagymás, zöldséges-tejfölös tölteléket,(a kivájt krumplit is beletéve) beletöltöd a krumpliba, zsíroztott tepsibe teszed és megsütöd. a reszelt sajt erre is finom.

2012. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felkockázod, pici olajon lepirítod, majd felvert tojást ráöntesz. Krumplis rántotta. Nagyon szeretem másnap reggelire.
2012. okt. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kevés hagymát dinsztelsz, rá a felkockázott krumplit és ráütsz tojást. Ha kész, sajtot reszelhetsz rá esetleg kevés tejfölt ha száraznak találod, de én savanyúsággal szoktam enni.
2012. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!