Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen őszi menüket tudtok?

Milyen őszi menüket tudtok?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami gyorsan és könnyen elkészíthető és olcsó. Ha receptet is írtok/linkeltek, az még jobb lenne. Előétel, főétel, desszert kéne.

2012. okt. 17. 18:53
 1/6 anonim válasza:
Sütőtök krémleves pl.
2012. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fuxreiter.Jack válasza:

Előétel:Padlizsánkrém pirítóssal vagy bagettel

Főétel: Rizi-bizi és rántott hús ,vagy töltött káposzta

Desszert: Méteres



Szerintem egy ilyen menübe senki sem tud belekötni

2012. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőt. Én még a lecsón gondolkodtam...
2012. okt. 17. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
sütőtökkrémleves piritott maggal, krumplikrémleves, lencseleves, sárgaborsóleves füstölt csülökkel, gazgadon húsleves, babgulyás, fokhagymakrémleves, fahéjas almaleves, körtekrémleves, almával, körtével sült husok, rakottkáposzta, rakottpadlizsán, rakottkrumpli, krumplifőzelék, fügekrémleves, diókrémleves, szilvakrémleves, almáspite, mákospite, almásrétes, szőlős rétes, sütőtökös muffin, sült tök mézzel, dióval, kelkáposztafőzelék, rakott kelkáposzta, szilvásgombóc, céklasaláta, savanyúkáposzta, kisdinnye,
2012. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én őszi-menünek nevezem mindazt a kaját, ami most még a kertből kikerül zöldség-gyümölcs.

Karfiol, káposzta, tökfélék, zöldség-félék, akár pörköltnek, vagy rántva, vagy éppen levesnek.

Az összes gyümölcsöt is amik most még érnek, szőlő, körte, szilva, alma, mindent.

Most kell még ezekkel a szervezetet megtámogatni, hogy lehetőleg minél több vitamint szedjünk össze télire, és akkor szervezetünk is tovább ellenáll a téli kihívásoknak.

2012. okt. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ötletek. :) Köszönöm. Lesz miből válogatnom. :D
2012. okt. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!