Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van maradék zöldséglevesem,...

Van maradék zöldséglevesem, meg maraek krumplipürém, de nem tudom, mit fözzek hozzá?

Figyelt kérdés

Mivel csak kevés idöm lesz ma fözöcskézni, valami gyors kaját szeretnék, de nem pörkölt-szerüt, és lehetöleg olcsóbbat.


Minden segitséget elöre köszönök.


2012. okt. 24. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tegnap készítettem először: rizs-fasírt:

Főtt rizst leszűröd, várd meg míg kihűl, belekevertem 2 db. apróra vágott főtt tojást, apróra vágott petrezselyem, só, bors, fokhagyma, 1 db nyerstojás + annyi zsemlemorzsa, amivel megfelelő állagúra gyúrtam.

Gombócot formáztam belőle (ne túl nagyot), kicsi meglapítottam és a külsejét is beforgattam zsemlemorzsába, megsütöttem. És sült krumplit készítettem hozzá. Egész jól el voltam ezzel az ebéddel. Korábbi napokban telezabáltam magam hússal, most már nem kívántam.


Persze ha van valami tökféléd otthon, azt ki lehet rántani a krumplipüré mellé.

2012. okt. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

rántott párizsi, rántott karfiol, ránott gomba

csőben sült karfiol sajtmártással

sült virsli

2012. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj vele krumplistésztát, csak a tésztát kell kifőznöd, összekevered és kész is.
2012. okt. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vagy gyúrd össze liszttel, tojással, kinyújtod, kockázod és megsütöd = krumplis-lángosként is jó az.


Vagy ha már meggyúrtad és núdlinak formázva főzöd ki, pirított zsemlemorzsára teszed + lekvár hozzá, vagy éppen (ha van) mákot szórsz rá = mákos núdli.

2012. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3-4-es vagyok! Természetesen a krumplipürét gondoltam összegyúrni tojással + liszttel, és sütni vagy főzni. :)))
2012. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Emberek!!! A krumplipürében tej (tejföl) és vaj van!!!! Jobb esetben...

Nem lehet belőle krumplis nudlit, lángost és krumplis tésztát csinálni!!! Ehetetlen lesz!!! Akkor már egyszerűbb eleve kidobni, nem kínlódni vele, aztán az ehetetlen dolgot kidobni!!!

2012. okt. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok!

Próbáld meg, majd utána mondd hogy ehetetlen!


Ne mások válaszát kritizáld, a feltett kérdésre válaszolj!


Mi köze a krumplipürének a serpenyőhöz????

2012. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Leszokhatnátok már végre arról, hogy a mások által írt válaszokat kezditek el kritizálni!!!


A kérdező majd eldönti, hogy melyik választ fogadja el, és melyik variációt próbálja ki!!


Szálljatok már magatokba, nem ti vagytok az atyaistenek, hogy mások főzési szokásai, ízlései felett ítélkezzetek!


Olyan nehéz ezt megtanulni?

Vagy ennyire értetlenek vagytok, hogy itt csak a feltett kérdésre válaszolj, és ne kritizáld mások ízlését, szokását!


Tanuljátok már meg végre!!!

2012. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én csak párolnék egy kis zöldséget vagy húst. Vagy natúran sütnék halat. Nem szeretem a rántott dolgokat. Hmm, gombás husi, na az nem is rossz ötlet...
2012. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Zöldségleves után egy kis párolt zöldség + krumplipüré???
2012. okt. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!