Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért pontozzák itt le az...

Miért pontozzák itt le az embert, ha máshogy készíti ugyanazt az ételt, mint a lepontozó?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Jó kérdés !!! Lehet,hogy nem tudják ahány ház annyi szokás és főzés !!!!!!!!!!!!
2012. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha ,csak most vetted észre, szerencsésnek mondhatod magad.Itt olyan rosszindulatú válaszolók is vannak, akik csak a pontszerzésre hajtanak, és hogy ha kiteszed a lelked, akkor is lepontoznak a sárgaföldig.

Sőt vitáznak is, megszegve az oldal szabályait, a saját, vélt, igazuk mellett... képesek lealázni a másik válaszololót, bevetve minden fortélyt, nyünyörgést, kéretlen közvetlenkedést is.

2012. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Mit csodálkozol egy olyan országban, ahol az emberek képesek elvetetni egy magzatot pusztán anyagi megfontolásból...
2012. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves első: Én is ezt akartam írni, de utána meggondoltam magam, mert nem akartam, hogy jöjjön néhány rosszindulatoskodó válasz, hogy "lehet ahány ház, annyi szokás, de nem biztos, hogy minden háznál tudnak főzni".


Kedves második! Sajnos igen, ha az ember jóindulatúan is próbál segíteni, más beleköthet, hogy nem úgy van. Sajnos én már élőben is jártam így. :(


Hármas válaszadó: A terhességmegszakítás más tészta.

2012. okt. 25. 12:29
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Egyem emberek szerintem csak azért járnak fel ide, hogy össze-vissza pontozzanak. És ez nem csak ebben a kategóriában van így. Sajnos. Én változtatnék a rendszeren, hogy csak a kérdező tudjon pontozni, végül is ő tudja eldönteni, hogy számára hasznos volt-e a válasz vagy sem.
2012. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Máshogy főz mindenki és általában a megszokott ízeket kedveljük. Ezt annak alapján mondom, hogy amikor először láttam vendégül a férjem édesanyját minden szakácstudományomat bevetettem ( vendéglő konyháján dolgoztam abban az időben és ragadt rám ez-az, már ami a gasztronómiát illeti) leves, főétel, desszert, minden előírásszerűen. No, azt mondja a végén a mama, nem csoda, hogy nem tudsz főzni, nem volt kitől megtanuljad.(korán árvaságra jutottunk) Mondta ezt úgy, hogy pirospaprikán kívül más fűszert nem ismert és zöldségek közül csak krumplit és sárgarépát használt világéletében.
2012. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokan vannak, akiknek az a legnagyobb öröme, hogy LEPONTOZZA a többieket.
2012. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát ez az!

Ma már ismét kiakadtam ezen, én is gondolkodtam, hogy felteszem ezt kérdésként. No de minek!

Az a baj, hogy vannak 2-3-an, akik összefognak, kiszúrnak maguknak 1-1 válaszolót (lehet, hogy téged is Kedves Kérdező, én úgy érzem, hogy engem is), és akárhol, akármilyen témában írok választ, a mai napon még csak csupa 0 %-os voltam.

Tegnap ezt még nem vettem észre, viszont mikor ma reggel megnéztem a toplistámat, láss csodát: minden témakörben lefelé mentek a pontjaim, minden témakörben piros voltam. Egy valahol véletlenül nem talált rám a lepontozó!


Szóval szerintem itt nemcsak arról van szó, hogy valaki szórakozik, hanem hogy valaki módszeresen csinálja a dolgokat.

2012. okt. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még bele sem gondoltam, hogy kiszúrnának maguknak valakit. Már azért is nehéz, hiszen sokan vannak ugyanolyan százalékon, mint Ti, vagy én. Így egy adott, pl. 75%-os válaszadóból van 5 db, és mindet le vagy fel pontoznák, tekintet nélkül arra, hogy ugyanattól származik-e a válasz. És ha így is van, mi értelme lenne valakinek a statisztikáját rontani?
2012. okt. 25. 15:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, csak úgy símán kiszúrni valakit nem lehet, de ha az illető "elszólja magát" és kiderül, hogy vannak olyan segítői, akik .... ki tudja hol, mit látnak és nem látnak, akkor az embernek egy kicsit elmegy a kedve attól függetlenül, hogy nem a pontokért segít másoknak. Az már esetleg "csak hab a tortán"! (De hogy azt más nyalja le?)
2012. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!