Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütöttél már valami alkalomra...

Sütöttél már valami alkalomra tortát? Esetleg van róla képed is?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos képem nincs róla. egy tepsi nagyságú piskótából sablonnal, amit én rajzoltam, kivágtam egy szép cicaformát, pudingos krémmel töltöttem, és csokimázzal vontam be.fehér cukormázzal rajzoltzam meg a kontúrokat, bajuszt stb. zöld zselécukorból volt a szeme.

a 2 éves unokámnak készítettem szülinapjára.

visított örömében, amikor meglátta, "szisza, szisza"montdta a drágám és azonnal kinyomta a szemeit:))

2012. okt. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. sok szép tortát. kidíszítve. Nem tudom, hogy kell képet felrakni. Csináltam dínós tortát is, 2 nagy tepsi piskótából. Triceratps volt, úgy csináltam, mint ahogy a makettezők csinálnak domborzatot, tehát így rétegenként raktam fel, feküdt. szeretek cukormázzal vagy fondanttal dolgozni, és vettem dr oe***es dekormázat, 4 színűt, és a sima fehér alapra rajzoltam bármit. ilyesmik lettek, de ezeket a netről szedtem.

[link]


[link]

2012. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Első, az utolsó mondaton jót nevettem! :)
2012. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!