Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S! Joghurttorta?

S. O. S! Joghurttorta?

Figyelt kérdés

Hozzávalók:

2 db 450 g joghurt

1 csom. étk. zselatin

2 ek. cukor

1 doboz tejszín

babapiskóta


A joghurtokat, zselatint, cukrot meglangyítom, elkeverem benne a tejszínt. Kapcsos tortaformába teszem a babapiskótát, ráöntöm a masszát.


A joghurtot a zselatinnal és a cukorral egyszerre kell meglangyítani? Először nem a joghurtot kikeverni a cukorral, külön megcsinálni a zselatint és úgy összekeverni, majd ezután a zselatin? Mert ez nekem kicsit furcsa a receptben, de lehet, hogy hülyeséget kérdezek, nem vagyok gyakorlott a konyhában.

Köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 31. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugy csinálom,hogy a zselatint felmelegitem egy kis vizzel,elkeverem (hidegen)a joghurttal,a 2ek cukorral felverem a tejszint,és összekeverem a joghurtos zselatinnal.Ezt öntsd rá a babapiskótára.
2012. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!