Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » EGYSZERŰ és finom torta?...

EGYSZERŰ és finom torta? Akinek van ilyen receptje segítsen ki.

Figyelt kérdés
Nem vagyok szaki a konyhában, a tortáim eddig kimerültek az egyszerű tortalap puddinggal vagy egyéb krémmel való megkenésében. Szeretnék most valami finomabbat, különlegesebbet, de elég bonyolultnak tűnnek azok, amiket a neten találok. Valakinek esetleg bevált receptje?
2012. okt. 31. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejszinhabkrém.Az egyszerü.Tegyél bele kakaót,vagy vaniliát.
2012. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hozzávalók:

4 csomag pudingpor (a legolcsóbb is jó hozzá),

6 tojás.

kb. negyed csomagnyi sütőpor.

20 dkg cukor.


Elkészítés: gőz fölött a tojásfehérjéket habbá vered, hozzáadod a cukort majd legvégül a tojások sárgáját. Leveszed a gőzről a masszát, majd hozzáadod a pudingporokat és a sütőport. Lisztezett formába teszed a tésztát, majd megsütöd.


Ez a torta alap sokkal jobb, mint a piskótás, mert szépen feljön és nem esik össze. Ha ügyes vagy, akkor két helyen is el tudod vágni, hogy megtöltsd.


Attól függően, hogy milyen pudingport használsz többféle ízt és színt érhetsz el.


A krémekhez és a díszítéshez pedig keress a neten olyat, ami neked is tetszik.

2012. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


én ezt már rengetegszer megcsináltam még sütni sem kell, de ha van valami kérdés irj nyugodtan. nagyon finom nálunk pillanatok alatt elfogy :D

2012. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem ez a kedvencem,egy vanilia álom és nem nehéz megcsinálni. Én fondanttal nem szórakoztam,tortabevonóval vontam be,isteni lett. Várom már hogy valakinek ünnepe legyen hogy megcsinálhassam megint:)


[link]


én 2 cs pudingot használtam hozzá,és cukrászhabbal vertem fel. Ezt bármelyik multiba megkapod,nagyon finom krém lesz belőle.

2012. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!