Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » ötletek tortához? Házassági...

ötletek tortához? Házassági évfordulóra

Figyelt kérdés
anyuék házzasági évfordulójukra szerernék tortát sütni .de milyen alakú legyen ?milyen formájú? milyen izű? fondantal lesz bevonva és díszitve segitsetek lehetőleg könnyebbet irjatok de linkelhettek is 12/l

2012. aug. 3. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Az én Unokám is elmúlt 12 éves, pont Veled egyidős. Imádom, de tisztában vagyok a képességeivel. Ha egy rántottát megcsinálna, megtapsolnám. Nem hiszem el, hogy tortában gondolkozol, sőt még egyedi fajtában is. Rajzolj Nekik egy szép A4-est, és örülni fognak. Aranyos vagy, hogy ennyire bízol magadba, de azért ne a forma tortába gondolkozz! Esetleg a helyesírás is gyakorolható.
2012. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs! Magadban!
2012. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 válaszolo : nemrég amerikai palacsintát ,muffint, és tortát csináltam .imádok sütni ,tortákat disziteni szóval mindent ami a sütéshez tartozik .Ez lenne a legkissebb gond.a formàja szív alakú lesz.de nem tudom hogy milyen izű legyen mert apa nem nagyon szereti a gyümölcsös tortát ,de anya meg nagyon szereti .
2012. aug. 4. 09:28
 4/6 anonim válasza:
100%

Próbáld sacher tortát

Én apukám szülinapjára csináltam egszerű és tök finom

Énis 12 vok:-)

2012. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak tipp egy finom gesztenyekrém. meggyel a szív körberakva (apu le tudja szedni, ha nem szereti)és tejszínabrózsákkal díszítve.
2012. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor sztem a sacher tortàt csinálom mert hasonlit a vezetéknevünkre:)
2012. aug. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!