Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egész gyakorlott vagyok a...

Egész gyakorlott vagyok a sütésben (17 éves vagyok), és szeretem is csinálni. Vihetem valamire az életben?

Figyelt kérdés
A terveim az életemre kitekintőleg eltér, de attól még ez is sokat számít, nem?

2012. nov. 1. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én remek rántottát csinálok és egész jól elvagyok.
2012. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mostanában kezdtem el azon gondolkozni, hogy elmegyek cukrásznak, ha nem vesznek föl az orvosira. Szerintem nem lehetetlen, de hihetetlen sok munkát igényel egy vállalkozás beindítása.
2012. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én vendéglős vagyok.

Saját melegkonyhás fogadóm van, meg van mindenem, és szerencsére nemutolsó sorban azzal foglalkozom, amivel szeretek, és szerettem volna 17 éves koromtól fogva.


A karrier az életedben elsősorban elhatározás kérdése.

Ehhez végy szaktudást, (minél többet) jó kapcsolatokat, és kész is van a siker.

Melegen tálald:)

2012. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:
0%

Élelmiszer mérnök lányom, amatőr cukrászkodással keres némi mellékest. Nem is rosszul.

Nem tanult szakmája, de szórakoztatja, meg a pénznek is van helye.

A mai világban érdemes több lábon állni, úgyhogy rajta!

2012. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy viszed valamire az életben! Olyan nincs, hogy valaki valameddig ne jusson el! (!)

Azt mondják, azok az igazán sikeres emberek, akik egész életükben azt csinálják, ami egyébként a hobbyjuk is!


Lehet, hogy te is pl. gyermekorvos szeretnél lenni, de élsz-halsz a cukrászkodásért hobbyból, akkor ezzel kapcsolatban (időközben) próbálj meg valami "papírt" is szerezni, és ha minden kötél szakad, van egy másik végzettséged is, ami mindenkor kéznél van.

2012. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a rendes válaszokat :)
2012. nov. 1. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem, de a "A terveim az életemre kitekintőleg eltér", azt azt jelenti, hogy nem főzéssel akarsz foglalkozni, igaz?
2012. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!