Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek tarjából, és...

Mit készítsek tarjából, és azt hogyan?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a segítséget
2012. nov. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van egy két recept hozzá:


[link]


Keresgélj, kedved szerint! :)

2012. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

cigánypecsenye?


[link]

2012. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Tarjából egy jó kis Cigánypecsenyét kell készíteni vagy egy jó kis Mustáros hagymás tarját. :) :D
2012. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borsos-mustáros villámpáccal bepácolod, és mehet a sütőbe. Ma csináltam francia rakott krumplival, isteni!
2012. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretjük mi is a pácolt tarját. a következő páccal szoktam készíteni.(a tarjaszelet ne legyen túl vékony, lehet csontos is. besózom mindkét oldalát.)

egy tálkában elkészítem a pácot.- kecsap-mustár-préselt fokhagyma-1-2 kanál méz-bors-majoranna-bazsalikom (a fűszerek ízlés szerintiek)-1-2 ek. olaj.

ezzel alaposan megkenem a hússzeleteket.ja, közben már vágtam vöröshagymát félkarikára, pl egy kiló húshoz 2 közepes fejet.

a bekent húsokat hagymakarikákkal rétegezve lerakom a egy műa.fedeles dobozba, vagy egy tálba és szorosan lefóliázom.

egy éjszakát így pihentetem, majd másnap zsírozot tepsibe teszem pácostól-hagymástól.

egy icipici vizet öntök alá, és lefóliázva kb egy órányit

sütöm.

egyszer megnézem közben, kicsit átmozgatom, megfordítom.

ha más villapuha a csont mellett is, akkor fólia nélkül megpirítom, de ügyelve, hogy ne száradjon ki.

Bármilyen köret illik mellé, pl krumplipüré, rizibizi, sültkrumpli, ki mit szeret.

ha kipróbálod nem bánod meg.

2012. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!