Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincsen mexikói chillis bab...

Nincsen mexikói chillis bab fűszerkeverékem. Milyen fűszerekből állítsam össze a fűszerkeveréket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 9. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
só bors majoránna oregano pirospaprika (erős) vegeta vöröshagyma foghagyma paradicsompüré.
2012. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* foghagyma= fokhagyma :)
2012. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike szépen!Szerencsére minden ilyen van itthon,akkor neki is kezdek.:)
2012. nov. 9. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegeta nem kell, amúgy jól írja az első.
2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek vannak benne:

Összetevők: chili paprika, kumin, jódozott konyhasó, fokhagyma, oregano, bors, cayennebors, paprikakivonat.

2012. nov. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kumin= kömény :) az első komment tökéletes, de a vegetát én is kihagynám.

azok a fűszerek általában minden háztartásban megtalálhatók, és tökéletesek a csilisbabhoz.

2012. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sót, borsot, piros paprikát, chilit, babérlevelet, egy csipet fahéjat, és bármilyen meglepő kakaóport szoktam beletenni. Ja és hogy mégjobban csípjen Erős Pista is megy bele. Az alapja valóban a hagyma, a fokhagyma és a paradicsomszósz.
2012. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!