Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mindennapi, de olcsó...

Tudnátok mindennapi, de olcsó recepteket írni? Vagy valami főzős oldal, ahol kevésbé költséges, de változatos ételek receptjeit találom?

Figyelt kérdés
Hamarosan ránk köszönt az állapot, hogy egy fizuból kell megélni és próbálnék spórolni a kaján, amennyire lehet...
2012. nov. 12. 13:58
 1/10 anonim válasza:
olcsoetelek.hu vagy van a fűszer és lélek oldalon 300 meg 150 forimtos receptek is, meg olvastam Stáhlban is olcsó ételek recepteket 300 forintig. Egyébként mindig válassz olyan zöldséges ételt aminek épp szezonja van abból nagy mennyiségben készíthetsz többféle ételt is.
2012. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van fagyasztod akkor amikor akciós hús ,és egyéb van érdemes többet venni és elosztva a fagyasztóba tenni ..

Sokszor a multik saját márkás termékei egész jók. Probálj meg 2napra főzni. A maradékok pedig kis fantáziával jól átalakithatóak.

A piacon is érdemes körbe nézni..

Krumpli, liszt ,és pár zacskó + különböző száraz tészta és tojás esetleg pár doboz tartós tej legyen otthon. Vég szükség estén jól jöhet.. Érdemes az olyan pultokat is megnézni a multikba ahova lejárt dolgokat teszik ki ,féláron ezeket ha lefagyasztod akkor még hetekig nem lesz bajuk. Mindig probálj meg előre gondolkodni.

nekem ezek váltak be .

Májas, krumplis, szárnyas aprólékok ,tészták , rizses ,ételek még olcsók és jól variálhatóak.

2012. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nosalty
2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ti+hogyan+sp..


Ezen az oldalon kismillió ilyen kérdés volt már, és száz kismillió ötlet, és gyakorlatban kipróbált módszer van felsorolva benne.

Őszintén mondom, jobbnál-jobb válaszok, ha van türelmed végigolvasni őket, vagy legalábbis párat, egész biztosan megtalálod azokat a módokat, amelyek nektek is segítenek.

2012. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ötleteket és a segítséget, majd próbálok listákat írni előre vagy nem is tudom, valami rendszert kidolgozni :)
2012. nov. 12. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=olcs%F3+%E9t..


Ezek az olcsó kaják leírásai, amit az előbb felraktam, az a keresőbe írt "spórolási ötletek" címszóra jött elő.

De erre is igaz, amit ott írtam: nagyon sokan vannak, vagyunk, akik sokszor szinte a semmiből sütünk-főzünk egész elfogadható és laktató kajákat még többszemélyes családra is.

És amikor persze konkrétan felteszik valaki a kérdést, hogy ez + az van itthon, és semmi más, ebből mit főzzek, akkor sem marad az illető "jótanács" nélkül.

2012. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Ne ess kétségbe, a felrakott linkben (az elsőben) vannak a havi pénzbeosztással kapcsolatban is nagyon jó módszerek, olvasd, tanuld, gyakorold, gondold át, variáld át a saját életetekre, a saját módszeretek a tiétek, de ezek a linkek segítenek abban, hogy az agytekervényeid beinduljanak.

Ne blokkolj le! Kezdj hozzá olvasni, nézd meg mások hogyan csinálják, akkor már könnyebb lesz a saját módit megtalálni! Menni fog neked is!

2012. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, igyekszem ráfeküdni a témára, hogy okosan lehessen beosztani azt a keveset :) Tudom, hogy nem szabad kétségbe esni, csak néha ez nem olyan könnyű, de majd okosan csinálom, amennyire lehet :)
2012. nov. 12. 14:34
 9/10 Juili ***** válasza:

Volt egy naptár a konyhában a falon, és abba előre beírtuk legalább két hétre a menüt. Azt is beírtuk, ha maradékot ettünk. Pl. vasárnap tudtuk,hogy úgy is marad ki valami, így a hétfőhöz maradék került. De hétköznap is lehet olyat főzni, ami másnap is finom. Ráadásul, így jól be tudod osztani a kosztpénzt.

Én innen szoktam mazsolázni, sok egyszerű recept is van.

[link]

2012. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!