Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék pizzát sütni...

Hogyan tudnék pizzát sütni rizslisztből?

Figyelt kérdés
Szeretnék pizzát sütni rizslisztből.(Sajnos lisztérzékeny vagyok, ezért búzaliszt stb. szóba sem jöhet.)Eddig már 3-szor próbáltam különféle receptekből, de sosem sikerült. Van valakinek esetleg valami tapasztalata ilyen téren, vagy valami tuti kis receptje?

2012. nov. 20. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Rizs lisztböl nem tudsz . Ami magyar rizsliszt az nyomokban tartalmaz buzát . A kinai pedig nem alkalmas erre :

Ajánlom neked../Barbara lisztet kelt tésztákhoz pizzához gluténmentes liszt /

A férjem lisztérzékeny ebböl szoktam neki csinálni.

Ugyan úgy mint ha hagyományos modon csinálnád a pizzát..

2012. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kukoricalisztből is lehet, csak egy kicsit tömörebb, mint a búzalisztből, de finom.
2012. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szarvasi rizsliszt nem tartalmaz nyomokban sem búzát, nyugodtan használhatod. Schar mixB-ből is lehet pizzatésztát késziteni.
2012. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ha még szeretnél, használd ezt:

[link]

2013. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is lisztérzékeny vagyok és már kipróbáltam nagyon sok féle receptet, de egyik sem jött be. Az egyetlen, ami finom volt, és elsőre sikerült, ráadásul 10 perc alatt elkészült, azt ez alapján csináltam: [link] Furán hangzik, de csak rizslisztet használtam hozzá, és mindent ugyanúgy csináltam, ahogy le van írva. Semmi pluszt nem raktam hozzá. Azóta már legalább 10-et csináltam :)
2014. márc. 23. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!