Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Téli 18 cm-s szülinapi torta...

Téli 18 cm-s szülinapi torta receptet tudtok mondani?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 12. szülinapjára szeretnék nem túl bonyolult 18 cm-es téli szülinapi tortát készíteni. Tudtok mondani konkrét recepteket?

12/L



2012. nov. 23. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Veszel egy rakás téliszalámit(szeleteltesd fel a boltban), és addig rakod egymás mellé,fölé a karikákat, míg a karikák összátmérője eléri a 18 cm-t.


Attól lesz téli a szülinapi torta, hogy téliszalámiból készült...

2012. nov. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

úgy saccolom, hogyha a magasságával kapcsolatban is akarod tartani a 18 centit, akkor legalább kell venned egy mázsa téliszalámit...


Hm, én szeretem ugyan,de ennyire azért nem... de te tudod...

2012. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

donald szakácskönyve van egy tök finom csokis süti recept, bár az nem torta, de olyasmi a tésztája,mintha az lenne, gyerekkoromban többször sütöttem, nagyon finom, ez a recept:

[link]

2012. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lécci értelmes commenteket küldjetek, a süti ok csak én tortát szeretnék sütni
2012. nov. 24. 08:03
 5/12 anonim ***** válasza:

olyan íze van, mint a tortának.

körbevághatod tányérral, vagy eleve kör formába sütheted.


tetejére rakhatsz olvasztott csokit (ha tudsz gőz fölött olvasztani), a cukormáz helyett. megtöltheted valami krémmel, esetleg lekvárral.

+ díszítheted marcipánfigurákkal, vagy cukordrazsékkal, és akkor már torta.



mennyire tudsz sütni főzni? azért raktam ezt a receptet, mert gyerekek is könnyen elkészíthetik+ nagyon finom is.

2012. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elég jól tudok, főleg sütni, úgyhogy lehet bonyolultabbakat is, csak azért ne extrém nehezet, ez a csokis süti nem rossz, sőt, csak azért ennél kicsit nehezebb kéne, hogy ne legyen uncsi csinálni :)
2012. nov. 24. 15:10
 7/12 anonim ***** válasza:

hát a donaldos könyvben csak egyszerű receptek vannak(:

(van még a bajnok torta benne, de az csak krém receptet ír : tejszínes-kókuszos-banános + a másik réteg az lekvár)

de csemegézz szerintem innen: [link] és, ha neki, vagy más gasztro bloggernek írsz (sokan vannak), szerintem hamarabb kapsz valami jó receptet/ tanácsot, mint itt.

2012. nov. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oks köszi :)
2012. nov. 25. 08:30
 9/12 A kérdező kommentje:
Végül ezt csinálom: [link] nem túl téli, de sztem nagyon jó!!!
2012. nov. 25. 09:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon jól néz ki !

Raksz fel majd fotót, hogy milyen lett?

2012. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!