Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami gyors és viszonylag...

Valami gyors és viszonylag olcsó torta vagy süti recept?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, amibe nem megy sok hozzávaló és hamar el lehet készíteni. Kávés ne legyen, jó? Előre is köszönöm.

2012. nov. 29. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcs torta :

Piskota -vanilia krém- banán -ananász -szelatin a tetejére

2012. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Penszy ***** válasza:
100%
kakaós csiga
2012. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Ment a pont. De azért írhattok még, ha valakinek eszébe jut valami.
2012. nov. 29. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Lidlben hétvégén 90Ft-ért vettem leveles tésztát. Csinálhatod tojással lekenve sóval/szezámmaggal/köménnyel megszórva. De töltheted húsos/melegszendvics/kapros-túrós krémmel. Tehetsz bele virslit is. Ha édeset szeretnél egy kevés cukros túrót tölthetsz bele. De feltekerheted csigának, vagy pakolhatsz bele almát. Írd be a keresőbe, hogy leveles tészta. Rengeteg receptet kihoz és szinte fillérekből(esetleg otthoni hozzávalókból) prímán össze lehet ütni a vendégségnek.

És ha jól emlékszem az ostyalapok is le vannak értékelve a pennyben. Azt hiszem a Mogyis 150 Ft-ra. Abból príma olcsó tortát lehet csinálni. Különféle krémekkel kell megtölteni. Egyik barátnőm egyszer így csinált almás-pudingos tortát. Csak vigyázz ne áztassa el nagyon!

Ezek csak a legolcsóbb ötletek amik eszembe jutottak, de remélem tudtam segíteni.

Jó ünneplést!

2012. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Almás krémes. Nem kell sok minden hozzá és nagyon finom. Pár szem savanykás almát megpucolsz és szeletekre vágsz. Egy tepsi alját kibélelsz több réteg alufóliával. A fahéjjal megszórt alma szeleteket elteríted rajta. Pár tojásból piskótát készítesz (én a tojás-takarékos vizes piskótát szoktam csinálni) ráöntöd és tűpróbáig sütöd. Ha megsült kiveszed és az almás felével felfelé lisztezett deszkára borítod. Közben krémet készítek (margarint + porcukrot kikeverni, majd kihűlt sűrű pudingot hozzákeveri) és a kihűlt süti tetejére kenem. Általában csak csokit reszelek a krémre, mert az gyorsabb, de be is lehet vonni vele, úgy szebb. Szintén mutatósabb, ha a piskóta felét csokisnak készíted el, és úgy csorgatod a sima tetejére, de ha csak a családnak csinálom, ezzel sem mindig vacakolok.
2012. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. (^_^) Majd körülnézek.
2012. nov. 29. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Piskotatekercs, bogres suti, csokis keksz.

www.nosalty.hu/recept/piskotatekercs

www.sutigyar.hu/sutemeny-receptek/bogres_suti

[link]

Linkeltem is hogy en melyik recepteket szoktam :)

2012. nov. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már csak választani kell :)
2012. nov. 30. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!