Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bele meritek reszelni a...

Bele meritek reszelni a citrom héját a sütikbe?

Figyelt kérdés

Most olvastam ezt a cikket.

[link]



2012. dec. 19. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen, bele.
2012. dec. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

vegyél bio-t

ha csak 1 féle dologból vesz az ember azt az nem olyan drága

2012. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt fogok venni, ma sok lapban olvastam, hogy nagyon veszélyes a felületkezelt citrusféle.
2012. dec. 20. 08:18
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Bármelyiket belereszelem nyugodt szívvel. Olyan is előfordult, hogy nem mostam meg előtte, mert elfelejtettem. Jelentem: túléltük.
2012. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ma láttam az Aldiban , hogy pl a félkilós citromhoz oda volt írva, hogy a héja fogyasztásra alkalmas.

én eddig sem tartottam mérgezéstől és ezután sem fogok ötszörös áron bionak mondott zöldséget gyümölcsöt venni.

aki megteheti vegye...

2012. dec. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%
A buta **ket lehet hülyíteni ezekkel az újságírók által unalmukban kitalált rémhírekkel. Egyik lapszámban azt találják ki, hogy vaj helyett egyenek margarint meg olívaolajat, aztán megint inkkább vajat, ha a vajszezon lecsengett, akkor jöhet a mérgezett citromhéj, ha az is megvót, akkor jöhet a teljes kiőrlésű liszt, mert az nem hízlal, utána cukor helyett nádcukor, mert az nem cukor... és így tovább, és így tovább. Mindig azt írják egészségesnek, amelyik termékhez nagyobb érdekül kötődik. Ha a termelő megfizeti az újságírót, akkor bármilyen hülyeséget hajlandó megírni. Ebből élnek.
2013. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz, amiket itt leírtál, de a vegyszerrel kezelt citrom az más téma.
2013. okt. 26. 07:24
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Most melyik a jobb, a gombafertőzött citrom vagy a vegyszeres? Sosem fogjuk megtudni, hogy egyetlen citromon levő vegyszermennyiség milyen károkat okozhat a szervezetben. Hiszen akármilyen szakembert kérdezünk, nem tudhatjuk, hogy ő kitől kapott a véleményéhez támogatást, a citromáruló forgalmazótól, a citromszüretelőtől vagy a biocitrom-árusítótól. Attól függően, hogy kitől kapott százezreket vagy milliókat, másként alakulhat a véleménye, aminek valóságtartalma sosem derül ki.
2013. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!