Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Illik a répatorta a Karácsonyhoz?

Illik a répatorta a Karácsonyhoz?

Figyelt kérdés

szentestére répatortát szeretnék sütni persze "karácsonyiasítva" fűszeresen (fahéj, gyömbér, szegfűszeg)

lesz még mézeskalács, vanília pudingos muffin, zserbó és csoki torta (ez szülinapra) ezeket én csinálom

a nagyim süt bejglit



2012. dec. 19. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem illene, de nem akarlak lebeszélni róla...
2012. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húsvéti tortának inkább mint karira.
2012. dec. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mustafa33 ***** válasza:
Ha már kari akkor miért nem husi ☺?
2012. dec. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

husi torta? :D

mind 1 szerintem finom lesz

narancsos-fűszeres lesz

2012. dec. 20. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha fahéjas, szegfűszeges, akkor simán jó. Karácsonykor csak bejglit meg zserbót lehet enni, vagy miért ne illene a karácsonyhoz? A nagy "hagyományőrzőknél" talán kiverné a biztosítékot, ha nem a 150 éve megszokott kajákat tennéd eléjük. De nálunk pl. halászlé és töltöttkáposzta sem volt évek óta az asztalon, még karácsonykor sem.
2012. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha finom, akkor bármikor jöhet! Figy', mi a legrosszabb, ami Veled történhet, mert sütsz egy répatortát? Max megjegyzik szerintem, hogy meglepődtek, esetleg elmosolyodnak, aztán ha jó lett a torta, akkor még közbe meg is dicsérnek, ha nem jó, nem mondanak semmit, de nem fogják azt mondani, ha már dolgoztál vele, meg szeretettel csináltad, hogy "Vidd már innen, mert ez nem karácsonyi, és milyen buta vagy!" Sz'al, ha azt akarsz sütni, meg kívánod, meg a vendégek is szeretik, akkor miért ne? :) Szóval, ami jól esik, az jöhet!:D
2012. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Szürkeanyu Csupafülnek biztos azt süt ☺.
2012. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
finom lett :)
2012. dec. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!