Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fel lehet használni még a 4...

Fel lehet használni még a 4 napig hütöben felejtett nyers hust?

Figyelt kérdés

Most jutott eszembe a 4 napja fagyasztobol kivett nyers hus.A hütöben volt eddig.Most olajban átsütöttem.Vissza tehetem még a fagyasztoba?Felhasználhatom még egyáltalán?

Mit csináljak a hussal?


2013. jan. 2. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt besózva akkor én nem enném meg. Máskor ha több napig akarod hűtőben tárolni akkor sózd be előtte.
2013. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

100% hogy gázos.

Esetleg, ha valami masszívabb marha, de ha mondjuk csirke, akkor tuti, hogy kuka.

2013. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem volt szaga a húsnak, és jól átsütötted, akkor nincs semmi baja. Nyugodtan lefagyaszthatod újra.
2013. jan. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En nem ennem meg,de gondoljunk csak bele az üzletekben meddig tartjak a hütöben a husokat,es mar olyanrol is hallottam ha lejar,atcsomagoljak.
2013. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem halhús volt, és valóban alaposan átsütötted, nemcsak körbesütötted a külsejét, no meg sülés közben nem éreztél semmi büdös-illatot, hasonlót, akkor, ...

szóval lehet, hogy akkor sem fagyasztanám vissza, hanem nagyon gyorsan megenném....

2013. jan. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jaj ne csináljátok már...4 napot simán eláll a hűtőben a hús semmi baja nincs.
2013. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a segitséget.Egyáltalán semmi szaga nem volt se amikor a hütöböl kivettem sem amikor átsütöttem.Fellhasználom ma ebédre az lesz a legjobb megoldás.
2013. jan. 2. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!