Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez finom lehet? Szelek össze...

Ez finom lehet? Szelek össze almát, répát, párizsit vékonyra, összekeverem, kicsit fűszerezem. Kellene valami öntet hozzá? Ötlet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 23:17
 1/5 anonim válasza:
Hát kicsit fura a répa-párizsi kombó, de szerintem ehhez vagy egy joghurtos öntett illene, ha nem akarsz nagyon sokat bajlódni akkor vegyél joghurtos saláta öntetet, vagy csinálj hozzá sima tartár mártást csak hagyd ki belőle a mustárt mert akkor sokkal lágyabb tejfölösebb ízt kapsz ami jól illik a párizsihoz, plusz az alma savanykás ize éppen eléggé fel fogja dobni. Ha meg nagyon sürű lenne az öntett tegyél bele egy kevés citrom levet,(ne túl sokat, csak egy evőkanálnyit, nagyobb adagnál 2 ek) nem igazán fogod érezni az ízét de javítja az öntet állagát :)
2013. jan. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nyakon öntheted akár egy doboz kefírrel, vagy joghurttal. Kavarj előtte bele egy kis őrölt borsot és valami ételízesítőt, utána kb. 4 óráig hagyd a hútőben, hogy összeérjenek az ízek.

(Én almát, főtt tojást és uborkát szoktam így összekutyulni)

2013. jan. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A répát inkább reszeld bele, mert a nyers kocka annyira kemény, hogy belefájdulsz, mire elrágod a többivel.

öntetnek lehet egy fokhagymás-zöldf

űszeres natúrjoghurt is.

2013. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Én úgy értelmeztem a kérdezőt, hogy a belevalókat, így a répát is szelni akarja, és nem kockára vágni.

Szelve viszont már könnyebben ehető és emészthető.

2013. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kariká szelve vagy kockára vágva, szerintem részletkérdés. reszelve mégiscsak finomabb állagú, és a ráöntött szószt is könnyebben veszi fel.

fogyóztam eleget, tudom milyen...

2013. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!