Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi hamburger vagy gyors...

Házi hamburger vagy gyors éttermi? Melyik mellett voksolsz és mi szól egyik vagy másik mellett?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem, az előbbi időt, tudást és utánajárást igényel, mert csak minőségi alapanyagokból fogsz jó burgert sütni, utóbbi pedig nettó fos. Rádobsz a mekis árra 500Ft-t és máris ehetsz kiválót. Ajánlott helyek: Manga Cowboy, Ring Café a kávézó-étterem vonalon, Montenegrói Gurman, Magic Burger a gyorséttermi árszínvonalon.
2013. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házi hambi-tudom mi van benne, és úgy ízesítem, ahogy akarom, azt teszek bele, amit megkívánok,friss meleg. És otthon nem ciki ha szétcsúszik, szétesik,csöpög.
2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A házi hamburgert és a gyorséttermi hamburgereket is szeretem. Utóbbiakkal csak az a baj hogy műanyagból vannak, kib*szott drágák, és nemigen lakok velük jól.

Szóval én inkább a házi hamburgerre szavazok. :)

Egészségesebb, olcsóbb, laktatóbb.

2013. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mind2!


A gyorséttermi jó mert gyors, finom, ugyan az a megszokott minőség, nem nekem kell vele vesződni otthon, kényelmesebb, stb.


A házi meg azért jó mert én csinálom meg, azt rakok bele amit akarok, mennyiségileg is nem spórolok belőle semmit sem ki, azt rakok bele amit szeretek, mennyiségileg is sok, finom, stb.


:)

2013. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!