Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házi rétes? Mi kell hozzá?

Házi rétes? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
párom nagynénje csinált csak liszt só víz azt mondta ez kell bele! nagyon finom volt de én ilyen receptet nem találok! igazából mamám is így csinálta! az érdekelne miből mennyi kell? vagy hogy is van?

2013. jan. 14. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


ennek én kb 2 hónapja neki álltam . A nyújtással kinlodtam sokat . sokszor szakad . de végül sikerült nem lett rossz . Egyszer minden képpen érdemes kiprobálni . Sok idő . A tésztát nagyon jól kikell dolgozni . Nekem nem is birta a karom ,igy a férjemet kértem meg . ő is rendesen bele fáradt .

2013. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


Anyukám ezt szokta elkészíteni , pontosabban a tésztáját ennek a receptnek és a mellett, hogy isteni finom, még nem is szakad a tésztája. :)

2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!