Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyen elkészíthető lencselev...

Könnyen elkészíthető lencseleveset hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Zacskós Knorr gulyáslevesport vízben feloldani és egy konzerv lencsefőzeléket beleönteni és összeforralni.
2013. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én beáztatom a lencsét, így biztosan hamar megfő. másnap felteszem annyi vízbe, hogy ellepje,illetve leves hosszúságú legyen a lé. pár hasáb sárgarépát teszek bele és 1-2 babérlevelet. egy finomra vágott hagymát is belevágok, megsózom.

ha puha a lencse, egy vékony fokhagymás, kicsi pirospaprikás rántással berántom, kis ecettel cukorral ízesítem.

ha van otthon valmi füstölthúsféle, vagy szalonnavég, azt is beleteszem, nagyon finom, ha egy kis füstös ízt is kap.

ízlés szerint asztalnál tejfölözik a családtagok.

2013. jan. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. a mindenit. koleszos vagy? :)
2013. jan. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért piszkáljátok, ez egy nagyon könnyen elkészíthető lencseleves... :D
2013. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!