Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Palacsintával kapcsolatos kérdés?

Palacsintával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

A palacsintám széle egy kicsit nyers maradt,de ha tovább sütöm leég a közepe. 12ből 7es fokozaton sütöm.

Arra gondoltam, hogy egy 5-10 percre beraknám a sütőbe,egymásra tornyozva csak félek, hogy befog keményedni.



2013. jan. 19. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a láng amin sütöd kis méretű és így a palacsinta sütőd széle nem melegszik fel eléggé. Általában az ellenkezője szokott előfordulni. Vennék egy jó teflon sütőt. Én minden nélkül három sütővel sütök egyszerre és ha jól választom meg a láng nagyságát, és erejét nincs ilyen probléma.
2013. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joshy Ca$h ***** válasza:
Ja pont fordítva kéne történnie. Szerintem tegyél be eggyet próbának.
2013. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsi a lángod, állítsd nagyobbra, és akkor kb. egyformára fog a sütőd alja felmelegedni.
2013. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atika04 válasza:
szerintem rossz minőségű a palacsintasütőd, próbálj meg olyat venni aminek kicsit vastagabb az allja, pl tefal, mert azok jobban elosztják a hőt mint a tesco-s palacsintasütők
2013. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!