Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gombapaprikást lehet üveges...

A gombapaprikást lehet üveges gombából készíteni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, de főzni kevesebb ideig kell, és kicsit jobb ha intenzívebben van fűszerezve.
2013. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen lehet, egyszerűbb is mint pucolgatni, szeletelni, azonban én úgy jártam, hogy a férjem közölte, hogy ez nem olyan mint amilyet az anyja csinál! :-P Megjegyzem, korábban, más ételre ezt nem mondta, és anyósom, nem is főz túl jól! Egyeztettem anyóssal, kiderült, minden ugyanúgy csinál mint én, kivéve, hogy friss gombából. Következő alkalommmal már én is így csináltam, és ez már megfelelt a férjemnek is! Szóval a friss gombából, mégiscsak más!
2013. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen persze. Egész fejeset vegyél, mert a szeletelt az elég nyesedék általában.


Ahogy írták: kevesebb ideig főzd és kicsit jobban fűszerezd :)

2013. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

De azért üveges és üveges közt is van különbség. Kóstoltam már nagyon eceteset és finomat is. (Máskor, ha megteheted, inkább vegyél frisset a piacon. De jó az üveges is, azzal sincs semmi baj. :))

2013. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért, szerinted az nem gomba? Persze, hogy lehet.
2013. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Civa!

Véleményed szerint te egy értelmes és hasznos választ adtál? Ha a válaszod igen, akkor keress fel egy pszichiátert mert szükséged van rá! Ha a válaszod nem, akkor számolj el tízig és utána írkálj hülyeségeket!

2013. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Kedves hatoska, nekem eleve a kérdés fura volt, ezért kérdeztem vissza, mert fel sem merült soha bennem, hogy ne lehetne abból gombapaprikást készíteni. Ettől függetlenül, a szurkálódó kérdés mellett válaszoltam, igennel.

Ha szerinted nekem emiatt pszichológushoz kell mennem, inkább neked lenne szükséged rá, mert egy kérdésnél sem bírod ki, hogy ne köss bele egy válaszolóba sem.

Persze nem mintha érdekelne a véleményed, nem vagy te nekem senkim.

2013. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne kötekedjetek.


A kérdező nyilván nem azért kérdezte, hogy lehet-e, mert szerinte nem gomba az üveges, hanem mert még sosem használta, és nincs tisztában az íz/állagbeli eltérésekkel.

2013. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Igazad van, a magam nevében elnézést kérek.

2013. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ !

Igen , azért kérdeztem mert üvegesből még sosem készítettem , a piacra meg nincs időm kijutni mostanában .

Rendben , akkor bátran merem az üvegeset használni , ahogy írtátok , jól be fűszerezem .

Kíváncsi leszek így milyen lesz . :)


Szép hétvégét !

2013. jan. 26. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!